Nezaradené

Pozývame…

Počas leta sme pre Vás pripravili nový kurz  Objevování životaktorý poukazuje na modli v spoločnosti a na to, ako sa s nimi vyrovnáva kresťanstvo. Je určená predovšetkým hľadajúcim, ale môže sa ho zúčastniť ktokoľvek. Je povzbudením aj pre už veriacich kresťanov. Viac o kurze tu.

Školenie nových kurzov Objevování života pre budúcich vedúcich prebehne v nedeľu, 6. septembra o 17:00 na Zoome s vedúcim lektorov Christianity Explored Ministries s Craigem Dyerom. Simultánny preklad do českého jazyka bude zabezpečený. Školenie je zdarma. Všetci účastníci školenia dostanú poznámky ku školeniu v českom jazyku. Prihlášky na školenie sú k dispozícii tu. Viac info nájdete tiež na Facebookovej pozvánke.

Od pondelka 14. septembra o 19:00 potom bude prebiehať online kurz Objevování života na Zoome, kde sa preškolení vedúci môžu zúčastniť so svojou skupinkou, prípadne je možné pripojiť sa k nám ako účastník kurzu. Biblické komentáre k jednotlivým témam prednesú David Novák, Martin Moldan, Petr Hušť, Tomáš Tyrlík a Petr Plaňanský. Ste srdečne pozvaní.

Promise CZ

je tím nadšených ľudí s túžbou pomáhať ostatným kresťanom šíriť evanjelium.

Promise CZ tiež napísal

Tento autor zatiaľ nemá žiadne ďalšie články